Перейти до вмісту

Фінансова звітність Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради

Набір містить фінансову та бюджетну звітність. Кожен ресурс у наборі є певний фінансовий звіт за певний період.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Паутова Ольга Юріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 9, 2020, 15:43 (EEST)
Створено Серпень 5, 2020, 13:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Порядок складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 №44 «Про затвердження Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 «Подання фінансової звітності»
Ідентифікаційний номер набору даних 8d557386-17b9-45be-8ed9-8d965b5cb7c6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).