Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію, Головного управління ДПС у Миколаївській області

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДПС у Миколаївській області звернень громадян та результати їх розгляду Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДПС у Миколаївській області запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду Звітна інформація щодо виконання плану роботи ГУ ДПС у Миколаївській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ємєлєва Лілія Дмитрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 2, 2020, 15:19 (EEST)
Створено Жовтень 10, 2019, 16:00 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункт 6 пункту 11 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року №227; Для інформування громадськості про результати діяльності ГУ ДФС у Миколаївській області
Ідентифікаційний номер набору даних 8cfb3f14-ddd5-49fe-85a0-960b8a623cd2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).