Перейти до вмісту

Правові акти Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради, що підлягають оприлюдненню відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації"

Наказ голови адміністрації району

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Єліневська Світлана Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 5, 2019, 09:18 (EET)
Створено Листопад 22, 2018, 12:42 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ст10-1 ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 8ca02a3d-5868-4851-9086-25a3cd1b84d5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).