Не оновлений

Набір містить перелік укладених договорів, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них державного архіву Донецької області за 2021 рік.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Шишолік Ірина Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 10, 2021, 10:24 (EET)
Створено Березень 4, 2021, 17:34 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», Закону України «Про публічні закупівлі» та їх підзаконних актів.
Ідентифікаційний номер набору даних 8c1ab2ba-8422-4629-a8c3-1a2257cd614e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).