Перейти до вмісту

Перелік підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області

Назва підприємства, установи, закладу; адреса; прізвище, ім’я, по батькові керівника; номер телефону

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мельник П.О.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 14, 2019, 08:01 (EEST)
Створено Липень 15, 2019, 20:32 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" від 21.10.2015 р. №835(зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 8a855600-a0ba-4d3b-bbca-3946c24f6ed6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).