Перейти до вмісту

Перелік напрямків проведення заходів з фізичної культури та спорту в Донецькій області за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених департаменту з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації на 2018 рік

Перелік напрямків проведення заходів з фізичної культури та спорту в Донецькій області за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених департаменту з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації на 2018 рік. Розпорядження голови Донецької ОДА від 29 листопада 2018 року № 1428

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мицик Володимир Петрович
Востаннє оновлено Травень 16, 2019, 16:39 (EEST)
Створено Жовтень 10, 2018, 17:04 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження голови Донецької обласної військово - цивільної адміністрації від 18 квітня 2016 року № 308 (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 8a6b0c71-fa99-43a4-ad87-be9ac9f196b0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).