Перейти до вмісту

Звіти про виконання видатків обласного бюджету Волинської області по головних розпорядниках коштів та економічній класифікації

Дані щодо виконання видатків обласного бюджету Волинської області по головних розпорядниках коштів та економічній класифікації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Цицюра Павло Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 2, 2020, 16:02 (EEST)
Створено Липень 5, 2019, 17:00 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних".
Ідентифікаційний номер набору даних 896e5a10-1836-48a3-8da8-f588c24908b6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).