Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради

Набір містить ресурс List з помісячним переліком укладених Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради договорів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Паутова Ольга Юріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 12, 2019, 14:25 (EET)
Створено Вересень 5, 2018, 11:00 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Підстава - п.1 ч.1 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", "Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 (зі змінами) . Призначення - іформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних 8935365a-d551-4203-9c0b-5463c551a718
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).