Перейти до вмісту

Фінансова звітність суб’єктів господарювання державного сектору економіки

Фінансова звітність суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління розпорядника інформації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Головачова Наталія Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 11, 2019, 15:10 (EEST)
Створено Серпень 17, 2018, 12:52 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419 (із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України)
Ідентифікаційний номер набору даних 88b3a39a-873d-4f0e-b844-c505705dead2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).