Набір містить три ресурси. Organizations — довідник служби у справах дітей Дружківської міської ради. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Служби у справах дітей Дружківської міської ради. Posts — довідник посадових осіб служби у справах дітей Дружківської міської ради.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Канарська Юлія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 30, 2021, 08:55 (EEST)
Створено Лютий 3, 2020, 10:24 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835, Положення про службу у справах дітей Дружківської міської ради.
Ідентифікаційний номер набору даних 88684431-f5b3-45c1-a97a-eef05a24886a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).