Перейти до вмісту

Інформація, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію, управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації

Набір містить інформацію, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію, управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сурай Анастасія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 19, 2020, 11:26 (EET)
Створено Березень 19, 2020, 10:26 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Указ Президента України №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»
Ідентифікаційний номер набору даних 8718273b-69f7-4080-9ae9-2702999e3498
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).