Набір містить один ресурс NPA, в якому у табличній формі представлено перелік нормативно-правових актів, якими, відповідно до повноважень, керується Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів» . Набір більше не оновлюється, на підставі розпорядженням Харківського міського голови від 21.10.2021 № 194 «Про затвердження Положення про набори відкритих даних Харківської міської ради та її виконавчих органів» організовано оприлюднення наборів відкритих даних розпорядника інформації на Портал відкритих даних Харкова, які за процедурою харвестингу автоматично розміщуються на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних у кабінеті розпорядника "Харківської міської ради".

Дані та ресурси
  • Таблиця містить пепелік нормативно-правових актів, якими, відповідно до...

Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Бовкун Марія Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 10, 2021, 09:38 (EET)
Створено Липень 4, 2019, 13:38 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більше не оновлюється
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 1b3d5b99-b71f-4334-8574-f5f6db0b36a3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).