Перейти до вмісту

Основні положення генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій

Набір містить основні положення генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій міст Лисичанськ, Новодружеськата Привілля, та посилання на оприлюднені документи в мережі Інтернет

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Наталія Юшина
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 17, 2019, 11:29 (EET)
Створено Липень 15, 2019, 13:43 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Код ЄДРПОУ 43745697
Код КОАТУУ 4411800000
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про основи містобудування», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Ідентифікаційний номер набору даних 844ffbc4-dded-4a96-80e5-ca790e7fcceb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).