Перейти до вмісту

Програмні заходи обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Донецької області на 2019 рік

Набір містить програмні заходи обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Донецької області на 2019 рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Натрус Сергій Петрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 19, 2019, 16:55 (EET)
Створено Квітень 8, 2019, 16:44 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово - цивільної адміністрації від 18 квітня 2016 року № 308 (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 825119f1-46ab-4329-be13-7c5842cae80e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).