Перейти до вмісту

Рух палива на енергетичних підприємствах (оперативні дані)

Представлено інформацію в щоденному розрізі щодо поставок, споживання та запасів палива на ТЕС та ТЕЦ, зокрема газового та антрацитового вугілля, природного газу та мазуту. Відомості подано в розрізі окремих станцій із зазначенням назв та ЄДРПОУ підприємств, яким вони належать. З технічних причин публікацію набору припинено.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Іванчук Оксана Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 31, 2019, 15:56 (EEST)
Створено Жовтень 4, 2018, 16:19 (EEST)
Частота оновлення Щодня
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 8223ac4e-c8f2-4972-bec9-229a712a8451
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).