Перейти до вмісту

Довідник Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради та її структурних підрозділів, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить такі ресурси: Organizations — довідник структурних підрозділів Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради, що є юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів (управлінь, відділів, секторів) Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради. Posts — довідник посадових осіб та працівників Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гаркавець Світлана Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 23, 2021, 14:46 (EET)
Створено Листопад 1, 2018, 09:50 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про Адміністрацію Основ’янського району Харківської міської ради, затверджене рішенням 1 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 09.12.2020 №7/20 (зі змінами), розпорядження Харківського міського голови від 24.12.2020 № 259 «Про затвердження структури Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради»
Ідентифікаційний номер набору даних 810a6eb6-245e-4007-9c69-1490bb42c7a3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).