Перейти до вмісту

Звіти щодо задоволення запитів на публічну інформацію, які надійшли до КП "МКПВ" ХМР

Щоквартальні звіти про результати роботи із запитами на публічну інформацію, які надійшли до Комунального підприємства «Муніципальна компанія поводження з відходами» Харківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бєлова-Костяна Оксана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 18, 2020, 11:54 (EEST)
Створено Вересень 24, 2018, 15:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", Розпорядження Харківського міського голови від 24.04.2018 № 40 «Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах», для забезпечення доступу до публічної інформації. Призначення -інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 8092c336-78e2-48ce-9613-5cd8aa7228d3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).