Перейти до вмісту

Території обслуговування, закріплені за закладами загальної середньої освіти

Набір даних містить інформацію щодо закріпленої за закладами загальної середньої освіти Шевченківського району Харківської міської ради території обслуговування

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бражник Вікторія Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 23, 2020, 13:49 (EEST)
Створено Червень 24, 2019, 11:43 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про освіту», Закон України «Про повну загальну середню освіту», Наказ МОН України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» від 16.04.2018 № 367
Ідентифікаційний номер набору даних 804eb578-3b93-4a2a-ade3-1cd01eb13feb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).