Перейти до вмісту

Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища (Звіти про кінцевий результат вирішення питання стосовно виявлення певного порушення у стані довкілля)

Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища 9 місяців 2019 року

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пєндєлєєва Марія Володимирівна
Востаннє оновлено Листопад 11, 2019, 10:44 (EET)
Створено Вересень 27, 2018, 14:39 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 №1100
Ідентифікаційний номер набору даних 7faa4182-63fb-4e1b-8482-d4358b6be208
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).