Перейти до вмісту

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які планується продавати на земельних торгах Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області

Інформація про земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, права на які планується продавати на земельних торгах

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Лук'яненко Юлія Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 19, 2019, 09:38 (EEST)
Створено Вересень 20, 2018, 11:23 (EEST)
Частота оновлення Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Наказ ГУ Держгеокадастру у Запорізькій обл. від 18.05.2018 №88
Ідентифікаційний номер набору даних 7f8a5c55-0f3c-400f-a65e-b415742f75a6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).