Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій апарату ВО КМР (КМДА) та підпорядкованих йому організацій

Набір містить (Organization) довідник віднесених до сфери управління апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підприємств, установ (закладів) та організацій, що є окремими юридичними особами.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Щербина Олександра Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 18, 2020, 17:03 (EET)
Створено Травень 8, 2019, 16:08 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань"
Ідентифікаційний номер набору даних 7f576260-9b5f-4578-a247-2ce551d40bac
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).