Не оновлений

Таблиця містить ідентифікатор, назву, строки дії, інформацію про суб'єкта, що затвердив норматив, нормативно-правовий акт та посилання на оприлюднений документ в мереж Інтернет. Кожним записом до неї є окремий норматив або нормативи, що затверджуються окремим документом.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Дубін Алла Олексіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 22, 2020, 13:37 (EEST)
Створено Липень 14, 2020, 10:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (із змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 9c6ef958-7ba3-4bc1-b9f9-0625bcbcc699
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).