Перейти до вмісту

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм Фінансового управління виконавчого комітету Вараської міської ради

Набір містить звіти про виконання паспортів бюджетних програм Фінансового управління виконавчого комітету Вараської міської ради. Кожен ресурс у наборі - окремий звіт за певний рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Котяш Ростислав Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 20, 2021, 15:59 (EET)
Створено Лютий 13, 2020, 13:07 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Міністерства фінансів України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Ідентифікаційний номер набору даних 7d27a220-4db9-4c4d-bb91-4dfdfe4c4904
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).