Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

У звіті надано загальну кількість та результати розгляду отриманих запитів на інформацію.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Фоміна Олена Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 18, 2020, 18:18 (EEST)
Створено Вересень 18, 2018, 15:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язкови м посиланням на джерело отримання такої інформації.
Ідентифікаційний номер набору даних 7c87ba1f-eb91-4ec9-87fe-37c5759157f1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).