Перелік інвестиційних договорів, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них Реєстр інвестиційних договорів розпорядника бюджетних коштів. Можна вивантажувати з сайту за допомогою фільтрів пошуку

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Іванова Марія Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 19, 2021, 13:36 (EEST)
Створено Листопад 28, 2019, 10:13 (EET)
Частота оновлення набору даних Більше не оновлюється
Код ЄДРПОУ 37439580
Код КОАТУУ 5110800000
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори данних, які підлягають оприлюденню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних kutcso-indogovora
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).