Перейти до вмісту

Графіки особистого прийому громадян керівництвом та керівниками структурних підрозділів Великоновосілківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

графіки прийомів громадян

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Арап Ірина Валеріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 25, 2020, 08:50 (EET)
Створено Березень 24, 2020, 14:30 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ № 1231 від 26.06.2018 "Про організацію роботи щодо оприлюднення публічної інформації в формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 7be60cb2-18a4-4933-a5a9-797576173f41
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).