Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них) Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради

Набір містить перелік укладених договорів, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них, Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту. Ресурси Contracts, Addendums, Acts, Peny містять інформацію з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів (spending.gov.ua).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Алагьоз Валерія Вадимівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 6, 2020, 10:18 (EEST)
Створено Вересень 7, 2018, 10:20 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», Закон України «Про відкритість використання публічних коштів», Закон України «Про публічні закупівлі»
Ідентифікаційний номер набору даних 7b5f862d-a19f-4ad6-a946-342aca4899a5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).