Набір містить довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій (КУ "ТЕРЦЕНТР" БМР, КУ "ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ" БМР, Бердянський міський ЦСССДМ)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кочкова Тетяна Павлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 8, 2021, 13:33 (EEST)
Створено Квітень 25, 2019, 16:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Код ЄДРПОУ 03193258
Код КОАТУУ 2310400000
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”; Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”
Ідентифікаційний номер набору даних 7aa2fc96-9601-4565-a642-ddc4df6e5191
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).