Перейти до вмісту

Фінансова звітність суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління районної державної адміністрації

Фінансова звітність суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління районної державної адміністрації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Романенко Н.М.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 12, 2019, 16:15 (EEST)
Створено Березень 21, 2019, 15:16 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 (зі змінами) “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 7a643eca-6e33-47ef-96da-bfd1300f54d0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).