Набір містить довідкові дані про внутрішні структурні підрозділи та посадових осіб. Для кожного виду інформації використано окремий ресурс: OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Комунального некомерційного підприємства «Міська поліклініка №8» Харківської міської ради; Posts — довідник посадових осіб/працівників Комунального некомерційного підприємства «Міська поліклініка №8» Харківської міської ради.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кияшко Світлана Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 13, 2021, 21:09 (EEST)
Створено Липень 12, 2019, 21:50 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Призначення – інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 7a289b71-6d2d-4090-85fa-db389960a102
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).