Перейти до вмісту

Запит організацій

відповіді організаціям

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гудін Віталій Андрійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 25, 2020, 14:38 (EET)
Створено Лютий 25, 2020, 14:37 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами), розпорядження міського голови від 20.11.2019 р. № 349р «Про затвердження Порядку розміщення наборів даних Миколаївської міської ради, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, в мережі Інтернет»
Ідентифікаційний номер набору даних 79f2667f-cdbe-4de8-99e7-09fd66657e50
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).