Не оновлений

Стан розрахунків орендодавців - комунальних підприємств і закладів Київської області, по відрахуваннях до бюджету Київської області станом на 01.07.2020

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Гришин Максим Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 22, 2020, 17:27 (EEST)
Створено Липень 22, 2020, 17:25 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних b6a63952-be8b-4303-b335-1082d1747770
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).