Перейти до вмісту

Дані про місце розміщення зупинок міського автомобільного транспорту та розміщення зупинок по населеним пунктам Оріхівської громади

Дані про місце розміщення зупинок міського автомобільного транспорту та розміщення зупинок по населеним пунктам Оріхівської громади з зазначення адреси, часу прибуття і відправлення автобусів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Доновська Наталія Миколаївна
Востаннє оновлено Травень 12, 2020, 10:42 (EEST)
Створено Січень 2, 2019, 17:08 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 796f4509-8fdf-45e1-91f8-3ff828385edb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).