Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Не оновлений

Довідник підприємства КП "ЖКП №7" та підпорядкованих йому організацій, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Бондарук Наталія Богданівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 24, 2021, 16:56 (EEST)
Створено Липень 29, 2020, 14:34 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Код ЄДРПОУ 30473489
Код КОАТУУ 0355100000
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835
Ідентифікаційний номер набору даних 28beb755-f585-4a6a-b365-5dac2dbd40ec
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).