Перейти до вмісту

Поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях Харківської міської ради

Набір складається з окремих ресурсів. Кожен ресурс є таблицею, яка містить результати усіх поіменних голосувань депутатів на одному пленарному засіданні Харківської міської ради. Назва ресурсу складається з номера скликання, номера сесії та дати її проведення. Крім результатів голосування, кожна таблиця містить графи: найменування органу, ЄДРПОУ, номер скликання, номер сесії, дата її проведення, номер та назву питання, прийняте рішення тощо. Кожному рядку таблиці відповідає результати розгляду одного питання на сесійному засіданні.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 20, 2020, 11:38 (EEST)
Створено Вересень 25, 2019, 09:51 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про статус депутатів місцевих рад», рішення Харківської міської ради від 23.12.2015 № 20/15 «Про затвердження Регламенту Харківської міської ради 7 скликання», розпорядження Харківського міського голови від 11.09.2019 № 118 «Про затвердження Реєстру наборів даних Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету та визначення порядку їх оприлюднення»
Ідентифікаційний номер набору даних 78b572e9-f11b-4c83-9c03-3e9c6aaa6fc1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).