Перейти до вмісту

Поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях Харківської міської ради

Набір містить поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях Харківської міської ради 7 скликання починаючі з 29 сесії 21.08.2019. Кожен ресурс у наборі включає результати поіменного голосування протягом одного сесійного засідання.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 4, 2019, 13:46 (EET)
Створено Вересень 25, 2019, 09:51 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про статус депутатів місцевих рад», Закон України «Про доступ до публічної інформації», Рішення Харківської міської ради від 23.12.2015 № 20/15 «Про затвердження Регламенту Харківської міської ради 7 скликання». Для інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 78b572e9-f11b-4c83-9c03-3e9c6aaa6fc1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).