Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Комунального некомерційного підприємства «Міська поліклініка №8" Харківської міської ради

Даний набір містить інформацію про організаційну структуру Комунального некомерційного підприємства "Міська поліклініка №8" Харківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кияшко Світлана Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 13, 2020, 23:18 (EET)
Створено Жовтень 30, 2018, 00:47 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ч. 1 ст. 10.1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних".
Ідентифікаційний номер набору даних 76dafe92-8032-4bcb-bfb7-f48418ade50a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).