Оплата підприємствами комунальної теплоенергетики і теплоелектроцентралями поставок природного газу з ресурсів акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” (у розрізі підприємств, за областями)

Для кращого розуміння ситуації, інформацію щодо заборгованості підприємствами теплокомуненерго перед НАК "Нафтогаз України" за поставлений природний газ для виробництва теплової та електричної енергії, представлено двома наборами даних: в розрізі найбільших підприємств-боржників та в розрізі областей. Варто додати, у першому наборі для підприємтв, що використовують газ для виробництва тепла, крім суми накопиченого боргу, зазначено в яких областях вони працюють. Втім сума їх боргу не відповідає загальному по області, оскільки не вказана інформації про малих боржників. Інформацію про загальний накопичений борг по областях слід брати в другому наборі.

Набори ведуться накопиченим підсумком: додаються дані за всі наступні періоди. Вказані суми є накопиченим боргом за газ перед НАК "Нафтогазом" на зазначену дату. Також, з цих наборів можна окремо порахувати динаміку розрахунків.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Бідник Сергій Вікторович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 21, 2021, 16:14 (EEST)
Створено Вересень 20, 2018, 15:49 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Код ЄДРПОУ 37552996
Код КОАТУУ 8000000000
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 75140072-160d-4f87-ac08-a75a1d3557e8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).