Перейти до вмісту

Оплата підприємств ТКЕ і ТЕЦ поставок природного газу

Інформація щодо заборгованості перед НАК "Нафтогаз України" за поставлений природний газ для виробництва теплової та електричної енергії

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бідник Сергій Вікторович
Востаннє оновлено Грудень 7, 2018, 12:02 (EET)
Створено Вересень 20, 2018, 15:49 (EEST)
Частота оновлення Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 75140072-160d-4f87-ac08-a75a1d3557e8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).