Перейти до вмісту

Накази Управління з питань реклами ВО КМР (КМДА) 2019 рік

Накази про демонтаж рекламних засобів, вивісок, Накази про надання пріоритетів, Накази про відмову у наданні пріоритетів, Накази про продовження строку дії пріоритеттів, Накази про невідповідність вимогам розміщення вивісок, Накази про відповідність вимогам розміщення вивісок, Накази про надання (відмову) погоджень на розміщення реклами на транспорті комунальної власності м. Києва

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шмагалов Олег Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 15, 2019, 16:32 (EEST)
Створено Січень 18, 2019, 11:47 (EET)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 року №835
Ідентифікаційний номер набору даних 252b44c0-831a-48e4-bc74-2ee8eca4bd78
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).