Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації

Набір містить реєстр(перелік) наборів даних, які перебувають у володінні Управління освіти Адміністрації Новобаварського району

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Михайленко Лілія Віталіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 16, 2020, 11:22 (EEST)
Створено Вересень 16, 2020, 11:17 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету міністрів України від 25.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюднення у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 71c25f22-1aa3-4a33-837b-415fa1f3a7a7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).