Набір включає два ресурси: Remains — дані щодо залишків лікарських засобів та медичних виробів; Distribution — дані про лікарські засоби та медичні вироби, що були розподілені відповідно до наказів.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Аркадьєва Зоя Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 18, 2021, 09:07 (EEST)
Створено Грудень 4, 2019, 16:00 (EET)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Наказ МОЗ від 26.04.2017 № 459 «Про затвердження Порядку розміщення на інформаційних стендах у закладах охорони здоров’я», Наказ МОЗ від 02.06.2016 № 509 «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти»
Ідентифікаційний номер набору даних 6fc1cb21-3a40-417d-be96-6a7dae62b59c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).