Перейти до вмісту

Телефонний довідник Харківської міської ради

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язкови м посиланням на джерело отримання такої інформації.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Адам Христина Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 10, 2019, 13:46 (EEST)
Створено Червень 4, 2019, 11:48 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ч.1 ст.10.1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанова Кабінету міністрів України від 21.10.2015 №835
Ідентифікаційний номер набору даних 6dc88e83-5ca7-4596-aa0c-5bce553e8cfd
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).