Не оновлений

Набір містить перелік фінансових звітів державного архіву Донецької області за 2021 рік. Дані з Єдиного вебпорталу використання публічних фінансів (spending.gov.ua).

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Шишолік Ірина Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 30, 2021, 12:37 (EEST)
Створено Квітень 30, 2021, 12:30 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», Закону України «Про публічні закупівлі» та їх підзаконних актів.
Ідентифікаційний номер набору даних 6c43d1af-2e8b-4e99-b17f-f58492ceced2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).