Перейти до вмісту

Дані про доступність будівель для осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення створені Управлінням містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради

Набір даних містить інформацію щодо створення належних умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будівель і приміщень у м. Вараш

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кедич Надія Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 11, 2021, 15:42 (EET)
Створено Грудень 18, 2019, 12:43 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних 6ae727a2-afe9-4762-92e0-3df073cc91c0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).