Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету

Набір містить таблицю Register з переліком наборів даних Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету, усіма даними з паспортів цих наборів та посиланнями на сторінки наборів, оприлюднених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних. Кожному набору даних відповідає один рядок.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 9, 2019, 17:42 (EET)
Створено Жовтень 15, 2019, 16:05 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження Харківського міського голови від 11.09.2019 № 118 «Про затвердження Реєстру (переліку) наборів даних, що перебувають у володінні Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету, та визначення порядку їх оприлюднення», Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних». Для інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 6a2f6385-5bca-43ba-a230-6bff0d4dd95f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).