Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету

Набір включає один ресурс – таблицю Register з переліком наборів даних Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету. Таблиця містить узагальнену інформацію з паспортів усіх наборів даних, в тому числі їх ідентифікатори, посилання на сторінку набору даних, інформацію про відповідальну особу та інші метадані. Кожному набору даних відповідає один рядок таблиці

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 25, 2020, 11:59 (EEST)
Створено Жовтень 15, 2019, 16:05 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження харківського міського голови від 24.06.2019 № 88 «Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах», розпорядження харківського міського голови від 11.09.2019 № 118 «Про затвердження Реєстру наборів даних Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету та визначення порядку їх оприлюднення»
Ідентифікаційний номер набору даних 6a2f6385-5bca-43ba-a230-6bff0d4dd95f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).