Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради на Веб-порталі Єдиному порталі http://www.data.gov.ua

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Долуда Наталія Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 21, 2020, 12:17 (EEST)
Створено Вересень 3, 2018, 16:51 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Постанові КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 6a2adc9c-ba57-49df-b103-7bc1a84a36bf
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).