Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації (Миколаївська митниця ДФС)

Відомості про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних: найменування наборів дани; ідентифікаційний номер набору даних; формати, в яких доступний набір даний; гіперпосилання на сторінку набору даних (Єдиний веб-портал відкритих даних)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Якимчук Олена Адольфівна
Востаннє оновлено Січень 17, 2019, 16:42 (EET)
Створено Жовтень 3, 2018, 10:50 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Пункт 18 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних 6_50400
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).