Перейти до вмісту

Перелік суб'єктів господарювання комунальної власності (заклади освіти), які підпорядковані Управлінню освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

Набір даних містить перелік суб'єктів господарювання комунальної власності (заклади освіти), які підпорядковані Управлінню освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Башкірова Юлія Георгіївна
Востаннє оновлено Вересень 13, 2018, 21:57 (EEST)
Створено Вересень 12, 2018, 15:35 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації На підставі ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанови КМУ від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 69276466-e058-45cc-983d-376f4b043d92
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).