Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається ГУ ДПС у Львівській області

Набір містить дані про інформацію, яка перебуває у володінні ГУ ДПС у Львівській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гаврилюк Наталія Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 23, 2021, 21:36 (EET)
Створено Жовтень 23, 2019, 12:43 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації п.5 частиниь 1 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року №2939-VIункт 18 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 „Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” із змінами і доповненнями; для інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних 679f8995-acf3-4dbb-a645-75d852fd0ba1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).