Перейти до вмісту

Державний реєстр технічних засобів для агропромислового комплексу України

Державний реєстр технічних засобів для агропромислового комплексу України містить сукупність офіційних відомостей- назва та марка технічного засобу, найменування та місце знаходження виробника, технічні умови, позначення, строк дії.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ганна Анатоліївна Романець
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 10, 2019, 14:42 (EEST)
Створено Травень 27, 2019, 17:17 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Київ Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 6698a32c-560c-40ad-bdc9-f6ee0b2abc3a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).