Не оновлений

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради. Posts — довідник посадових осіб Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Худаков Ігор Русланович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 9, 2021, 14:04 (EEST)
Створено Червень 14, 2021, 15:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”.
Ідентифікаційний номер набору даних 666bb663-af78-4fca-876a-2f8e673342d0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).